События

Тренди від essence: здійсніть всі свої б’юті мрії

Дорогий Санта! essence отримав всі листи з різдвяними бажаннями та трудолюбиві ельфи зробили все можливе, щоб підготувати ідеальний сюрприз.

косметика

Результат: нова трендова колекція “the little x-mas factory”, яка буде в продажу з грудня 2016 та здійснить всі б’юті мрії. Класичні золоті та сосново-зелені відтінки в поєднанні з чарівними рожевими. Абсолютними різдвяними маст-хевами є палетка тіней, два міні-креми для рук з різдвяними ароматами та лак для нігтів у святкових відтінках. Зимові привітання від essence!

косметика
essence the little x-mas factory – палетка тіней для повік
Тане сніг! Палетка тіней з п’ятьма шимерними відтінками створює вражаючий макіяж очей – а пресований візерунок на текстурі обов’язково змусить ваше серце також розтанути. Палетка доступна у відтінку 01 north pole express delivery. Рекомендована ціна 165.00 грн*.

essence the little x-mas factory – рідка золота підводка для очей
Золоті часи. Рідка підводка з довгим аплікатором створює лінії для гламурного образу. Доступна у відтінку 01 ho-ho-ho.
Рекомендована ціна 106.00 грн*.

essence the little x-mas factory – тінт для губ
Під омелою! Тінт надає губам стійкий, чарівний яскраво-рожевий відтінок. Доступний у відтінку 01 all i want for x-mas is you.
Рекомендована ціна 115.00 грн*.

essence the little x-mas factory – консилер для обличчя 2в1
Краса ельфів! Завдяки цьому консилеру, створити ідеальний тон обличчя, як у ельфів, не проблема – прозора серединка розгладжує нерівності, а нюдова текстура приховує недоліки шкіри. Доступний у відтінку 01 elf-approved!. Рекомендована ціна 106.00 грн*.

косметика
essence the little x-mas factory – контуруюча палетка для обличчя
Бездоганне обличчя. Палетка містить темний відтінок для затінення і хайлайтер для підкреслення рис обличчя. З чарівним подарунковим принтом. Представлена у відтінку 01 elf yourself!. Around 123.00 грн*.

essence the little x-mas factory – лак для нігтів
Різдвяні відтінки. Золотий відтінок з ефектом фольги, білий з легким шимером, а також рожевий та сосново-зелений – фаворити Санти. Доступний у відтінках 01 i still believe in santa claus, 02 let´s take an elfie, 03 santa baby та 04 meet me under the mistletoe. Рекомендована ціна 82.00 грн*.

essence the little x-mas factory – наклейки для нігтів
Дорогоцінності! Наклейки створюють золоту сітку на нігтях, перетворюючи їх на справжні дорогоцінні камені! Доступні у відтінку 01 santa´s back in town. Рекомендована ціна 51.00 грн*.

косметика
essence the little x-mas factory – супер зволожуючий міні-крем для рук
Неймовірний догляд. Два креми для рук з ароматом ванілі та печива в практичному міні-розмірі подарують рукам дбайливий догляд. Доступні у версіях 01 holiday hugs… та 02 …and mistletoe kisses. Рекомендована ціна 60.00 грн*.

essence the little x-mas factory – туалетна вода
Різдвяний аромат. Теплий, солодкий аромат нагадує зимову атмосферу затишних, святково прикрашених різдвяних ярмарок. Основні інгредієнти: шоколадна журавлина та нектарин у верхній ноті, фрезії та півонії в середній ноті, та карамель, ваніль і боби тонка – в базовій ноті. 30 мл, доступний аромат 01 it´s magic. Рекомендована ціна 184.00 грн*.

трендова колекція essence “the little x-mas factory” буде в продажу з грудня 2016**.

* рекомендована роздрібна ціна, може змінюватись на момент появи продуктів в магазинах
** поки продукція буде в наявності