Події

Щасливий шлюб до і після народження дитини

Поява в родині малюка — екстремальне випробування для відносин. У цьому впевнена мама п’ятьох дітей, консультант по вихованню, автор книга «Виховай серцем» Пінкі Маккей.

отношения после родов

Пінкі помітила, що пари вкладають набагато більше зусиль в підготовку до народження малюка, ніж у відносини після того, як стають батьками. Пінкі ділиться своїми спостереженнями та досвідом, як зберегти щастя в шлюбі.

Заручитися підтримкою

Якщо пара разом готується до пологів, то у неї більше шансів зберегти добрі стосунки і після поповнення в сімействі. Взаємна підтримка і емоції під час пологів, допоможуть уберегти від розчарування, нерозуміння і взаємних образ, вважає Пінкі.

Сексуальним стосункам БУТИ

Нехай інтимна близькість буде гнучкою. Молода мама може бути зайнята або втомлена. Але чоловік чекає близькості. Після пологів почуття, відчуття і бажання у жінок можуть дещо трансформуватися. Молоду маму може бентежити зміна форм. Потрібно говорити про це з партнером і полюбити своє оновлене тіло. Після народження малюка інтим не обов’язково повинен бути за розкладом або в нічний час. Користуйтеся нагодою, коли у обох гарний настрій і малюк спить. Крім того, чоловікові важливо розуміти, що у нього більше шансів на близькість, якщо він допоможе дружині і звільнить її від частини завдань (помиє посуд, купить продукти, зварить пельмені замість того, щоб чекати вечері з трьох страв). Так-так, на цьому етапі навіть витирання чоловіком пилу може стати прелюдією.

ПОБАЧЕННЯ

Не можна класти відносини з чоловіком на вівтар материнства. Залишайте час для якісного спілкування один з одним. І тут не обов’язково обговорювати добову кількість стулу у малюка. Говоріть про спільних знайомих, діліться спогадами, плануйте подорожі …

Користуйтеся ДОПОМОГою

Не бійтеся просити про допомогу, залучайте родичів в процес. Погуляти з собакою, заїхати за документами, купити ліки, покатати коляску з малюком у дворі … Родичі допоможуть, а у мами з’явиться кілька хвилин вільного часу.

скарбнички

У молодої мами повинні бути власні заощадження або щомісячна особиста сума на її радості. Іноді мамі в декреті складно просити гроші у партнера на похід на йогу або зустріч з подругою в кафе. Особиста сума допоможе уникнути дрібних сварок і образ.

ЧАС ДЛЯ СЕБЕ

Переконайтеся, що він у вас є. Якщо мама повністю присвячує час чоловікові і дитині, забуваючи про свої потреби, складно очікувати від неї щасливої ​​усмішки. Навіть якщо вам хочеться зробити розписні нігті, підіть і зробіть. Обов’язково знаходите час для себе. Цікава книга, невелика розминка або хороший фільм, які вас порадують, набагато важливіше на даному етапі, ніж невимита підлога. Щаслива мама — гармонія в сім’ї.

Щасливого материнства!