Події

КнигиWOW. Лу-ветеринарка

Всі діти мріють про домашніх улюбленців. Привітні зустрічі, веселі ігри та щира любов – все це дарують нам наші кошенята, цуценята та інші домашні тваринки. Але чотирилапий друг – це не лише веселощі, це ще і відповідальність. Дізнатися більше про тварин можна у книзі видавництва «Книголав» «Лу-ветеринарка».

Лу ветеринарка

Лу-ветеринарка, Аліна Штефан

Луїза захоплюється тваринками. Любов до них передалась дівчинці від мами, яка настільки любила ігуану Лу на станції юних натуралістів, що навіть свою доньку назвала на її честь. Луїза зі своєю сестрою часто їздила до бабусі в село, де потрапляла в різні кумедні ситуації з курками та коровами. Крім того, дівчат цікавили кістки мамонтів в природничому музеї та раціон ведмедів на Закарпатті.

Луїза мріяла стати якоюсь тваринкою. Наприклад, ігуаною чи качкодзьобом. Заспокоїла дівчинку мама, коли пояснила, що людина – теж тварина. Тепер Лу поставила собі за мету облаштувати власний острів та зібрати там всіх тваринок.

Початок покладений. Тепер вдома у одинадцятирічної Лу справжній зоопарк: собака, шиншила, щур, паличники та равлики. І разом зі своїм другом Максимом Луїза влаштовується волонтеркою у ветеринарну клініку, щоб дізнатися більше про тварин і про те, як їм допомагати.

А у своєму блозі @Lu_Animalius дівчина пише про догляд за екзотичними тваринами, розповідає про видатних ветеринарів, а також про організації, які займаються захистом та порятунком тварин.

Цікаві історії та чудові ілюстрації дозволять подивитись іншими очима на домашніх улюбленців та змусять замислитись над важливими питаннями та свідомо підходити до вибору чотирилапих друзів.