События

КнигиWOW. Стресостійкість

Ритм сучасного життя не для слабаків! Плани, турботи, бажання встигнути все і зараз часто заганяють в глухий кут. Стрес переслідує нас і часто наздоганяє. І, як правило, це відбувається зовсім невчасно. Декому пощастило адаптуватися й віднайти в собі додаткову супервластивість – стресостійкість. Без неї зараз ніяк. Але є гарна новина – науку стресостійкості можна опанувати! Видавництво «Книголав» знає рецепт – книга кандидатки медичних наук Міту Стороні «Стресостійкість».

Стресостійкість

Міту Стороні «Стресостійкість»

Сучасне життя вирує, безкінечні потоки інформації, дедлайни, пандемія, постійні зміни в суспільстві – все це створює ідеальні умови для стресу. Уникнути стресових ситуацій досить складно. А наслідком стресу можуть бути депресії та вигорання.

Міту Стороні захистила кандидатську дисертацію з нейроофтальмології, вона захоплюється нейронаукою, досліджує мозок та його реакцію на стрес.

Дослідниця пропонує своєрідну інструкцію, яка допоможе приборкати стрес та підвищити власну життєстійкість. Прості вправи й доступні кожному методики допоможуть подолати напругу, що викликана зовнішніми чинниками.

Читач навчиться відчувати настання критичної ситуації, візьме під контроль власний біологічний годинник, зрозуміє, як подолати апатію та не дати мозку потрапити у пастку емоційної напруги. Книга «Стресостійкість» — це абетка з пристосування та адаптації сучасної людини.

Психічне здоров`я та ясний розум – те, що стане вашою перевагою у нашому швидкому та непередбачуваному житті.