Події

Гарні фільми для вихідного дня

Фільми для вихідних — ідеальний варіант для спокійного відпочинку. Сьогодні в нашій підбірці фільми для вихідних, які дозволять розслабитися та подарують гарні емоції.

Фільми для вихідних

Чоловік нарозхват

Фільми для вихідних

Джордж повернувся в невелике містечко, щоб бути ближче до свого маленького сина. Колись він був перспективним футболістом, але травма не дозволила продовжувати кар`єру у великому спорті. А спорт та увага жінок колись не дозволили Джорджу зберегти родину. Зараз йому потрібно налагоджувати стосунки з сином, шукати роботу та з болем спостерігати, як екс-дружина готується до весілля з іншим.

Співачка на всю голову

Фільми для вихідних

Міллі працює бугалтером та перебуває в стосунках зі своїм колегою, ця стосунки дівчина називає партнерством. А ще в неї є мрія — вона хоче стати оперною співачкою. Чи не запізно? Але Міллі ризикує, відмовляється від спокусливої пропозиції кар`єрного зростання та їде брати уроку вокалу до чудернацької вчительки з довольлі дивними методами навчання. Міллі хоче підготуватися до співочого конкурсі і перемогти в ньому. Та у неї з`являється симпатичний конкурент…

Нескінченний спадок кохання

фільм на вихідний

Чоловік Міссі загинув, вона повертається до рідного містечка і розпочинає нову главу свого життя. Міссі стає вчителькою, а її маленький син насолоджується спілкуванням з бабусею та дідусем. В містечко привозять сиріт, яких розподіляють по місцевих родинах. Міссі вирішує взяти дівчинку, від якої всі відмовились через складний характер. З нею дійсно непросто, а допомагатиме владнати всі негаразди Міссі буде місцевий шериф.

Принц з раю

фільм на вихідний

Олівія письменниця. Редактор вже зачекалася нової книги Олівії, а дівчина вирішила зробити сюрприз своємухлопцеві і запросила його у подорож на острів. Хлопецб теж вирішив зробитисюрприз — і кинув Олівію. У відчини творча криза. та її подруга наполягає, щоб молода письменниця поїхала в заплановану подорож в пошуках натхнення. Але там олівія знаходить не тільки його…

Просто друзі

фільм на вихідний

Кріс — успішний продюсер, який в юнацькому віці потерпав від насмішок. Єдине, що його радувало в той час, — це подруга Джеймі, в яку Кріс був безнадійно закоханий. Зараз в нього є все, він має гроші, успіх у жінок та владу. Але коли повертається в рідне містечко і бачить Джеймі, розуміє, що досі кохає її. Але чи потрібен дівчині Кріс?

Ще кілька чудових фільмів для вихідного дня.