Події

Фільми до Дня Валентина

Фільми до Дня Валентина — чудове продовження будь-якого романтичного вечора. Адже саме вони створюють інтригу і передчуття чогось невідомого. Якщо ще не вирішили, чим завершити святковий романтичний день, візьміть до уваги фільми про кохання до Дня Валентина.

Фільми до Дня Валентина

Я ненавиджу День Святого Валентина

фільми до Дня валентина

Женев`єва гарна та самореалізована жінка. Вона завжди посміхається і повністю задоволена своїм життям. Адже в неї є правило: ніяких романів, лише п`ять зустрічей, гарні емоції і па-па.  Але симпатичний сусід, власник кафе, руйнує її світогляд.

Хлопці з минулого Різдва

фільм на День валентина

Лорен багато працює. А ще періодично вона має стосунки з хлопцями. Але як тільки справа доходить до чогось серйозного, Лорен накиває п`ятами. І ось напередодні Різдва хлопці з минулого один за одним вирішили вказати дівчині на її помилки,а також на того, хто вартий її уваги.

Кохання як бестселер

фільми про письменників

Маловідомий британський письменник вже перестав вірити в успіх. Але одного дня редактор вразила його новиною про те, що в, Мексиці його книга стала бестселером. Хлопець їде в промотур і знайомиться зх перекладачкою своєї книги. Але дуже швидко зясовується, що мексиканка Марія досить суттєво змінила зміст книги. Чи погодиться Генрі грати другу скрипку?

Це непросте кохання

фільми про письменників

Письменниця Лі Тоусон, перша книга якої стала доволі популярною, намагається написати другу книгу. але видавець постійно просить внести правки, оскільки книга не ідеальна і трошки штучна. Лі засмучується, переписує, але і сама розуміє, що  її книзі не вистачає чогось важливого. Ідеальний хлопець Лі записує її на психологічний тренінг. Лі не вміє відмовляти. тому йде на заняття. а там зустрічає нестерпного радіоведучого, який розкритикував її першу книгу…

Урок кохання

зрілий фільм

Це не просто щ одна мелодрама про кохання. Це філософська сповідь звичайних людей. До невеличкого коледжу в релігійно налаштованому містечку приїздить професор з Лос-Анджелесу. Він викладатиме релігієзнавство. Він атеіст. Тому сміливі заяви нового професора викликають здивування в місцевої публіки. Його становище ускладнюється ще тим, що він закохується у віруючу жінку. Та, крім того, професор має таємницю, яка гальмує його на шляху до щастя.