События

КнигиWOW. Ми проти вас

Прізвище Бакмана на обкладинці книги – це вже знак якості. Це означає, що на вас чекає неймовірна подорож не лише сторінками історії, але і занурення у свій власний внутрішній світ.  «Ми проти вас» (видавництво «Книголав») — це продовження книги «Ведмеже місто». Тому спочатку дуже радимо прочитати першу книгу, щоб історія була повною. Хоча, не дивлячись на те, що деякі книги Фредріка Бакмана повязані між собою і мають спільних героїв, вони є досить самодостатніми.

Ми проти вас

Ми проти вас

Невеличке містечко Бйорнстад загубилось у засніжених лісах Швеції. Життя в ньому досить одноманітне, але є те, що являє собою серце міста. Це хокей. Підлітки тренуються, прагнуть успіху та мріють.

Хокейний клуб Бйорнстада переживає складні часи. Але у директора з`являється шанс врятувати справу свого життя та відновити клуб. І ця ідея згуртувала все містечко, не дивлячісь ні на різні погляди жителів, ні на підступних політиків, ні на трагічні обставини. А можливо, cаме завдяки цьому.

Вже з перших сторінок роману читач розуміє, що на нього чекає інтрига. Піднімаються важливі та неоднозначні теми. Автор не нав`язує свою точку зору, але дає можливість поглянути на інший бік медалі.

І будуть сльози. Бакман знає, як достукатися до сердець людей.

Що залишається у читача після того, як він перегорне останню сторінку? Відчуття того, що дихаєш на повні груди, що згадав, як це — бути толерантним, терплячим, чесним. А ще вам обов`язково захочеться обійняти близьких. Адже саме вони – найцінніший скарб. І зовсім не важливо – живете ви у містечку України чи Швеції.

Бестселери Фредріка Бакмана: «Чоловік на ім`я Уве», «Моя бабуся просить її вибачити», «Брітт-Марі була тут» та інші. Його книги перекладені двадцятьма п`ятьма мовами світу. І назавжди залишаються на домашніх книжкових полицях. Тому що ці книги захочеться перечитувати та радити близьким.