Події

Українська мрійниця з інвалідністю підкорює найвідоміше талант-шоу світу

15-річна підопічна благодійного проєкту 1+1 media «Здійсни мрію» Ярослава Чеклова взяла участь у віртуальному прослуховуванні найвідомішого талант-шоу у світі America’s Got Talent Season 17! 

Ярослава Чеклова

У Ясі вроджена спинномозкова грижа, тому вона пересувається на візку. Дівчина перенесла вже понад 20 операцій. До того ж 10 років тому у Ясі виявили ниркову недостатність. Попри все — дівчина впевнено рухається до здійснення своїх мрій! Танці дарують Ясі енергію життя та натхнення! А ще це можливість ненадовго забути про діагноз… 

5 років тому Яся понад усе мріяла станцювати з актором і режисером, кримським татарином Ахтемом Сеітаблаєвим. Ця мрія здійснилась у шоу «Танці з зірками»! У прямому ефірі, під мелодію живого оркестру Ахтем запросив дівчину на паркет! Це був цілковитий сюрприз, адже Яся думала, що готує номер до чергового фестивалю. Ніжний та чутливий танець вразив журі — MONATIK, Катерину Кухар, Влада Яму до сліз!

Зараз дівчина продовжує натхненно займатися танцями й не пропускає жодного тренування! Тепер має нову мрію — стати чемпіонкою світу зі спортивного танцю на візках! Дівчина бере участь у різних конкурсах та фестивалях, де займає призові місця. 

Один з таких конкурсів — найвідоміше талант-шоу у світі — America’s Got Talent на телеканалі NBC. Цьогоріч прослуховування до 17 сезону талант-шоу відбувалось онлайн, через  карантинні обмеження. До речі, 2 роки тому Яся вже брала участь в America’s Got Talent! Тоді, до Маямі дівчинку проводжала кураторка «Здійсни мрію», ведуча ТСН на 1+1 Лідія Таран.

Зі своїм партнером, Денисом, Яся виступала вночі (через різницю в часі між США та Україною) і до останнього переживала як все пройде. В цей момент ніхто не спав навіть маленький братик Ярослави — Лукас, теж переживав! Суддям дуже сподобався виступ пари! Вони сказали, що Яся й Денис — великі молодці! Тепер залишається лише дочекатися результатів, які оприлюднять навесні.

Ярослава Чеклова

У Ясі є шанс покращити здоров’я — необхідна операція на хребет, вартістю 4,5 мільйони гривень. Таких грошей родина не має, тому підключилися  ТСН.Допомога. І кожен з вас може допомогти подарувати Ясі шанс на здорове майбутнє! Робіть внески за посиланням. Дякуємо за кожну гривню!