События

Юлія Шолудько: Діти – це щастя!

Учасниця п’ятого сезону кулінарного шоу «МастерШеф»,  фіналістка конкурсу «Міс Україна» Юлія Шолудько нещодавно стала мамою. До останнього красуня тримала своє «цікаве» положення в секреті, тому для всіх прихильників ця подія стала справжнім сюрпризом. 

Про те, як Юлія обирала пологовий будинок та чи був присутній чоловік на пологах, читайте в нашому інтерв’ю прямо зараз.

Юлія Шолудько

Юліє, нещодавно ви стали вперше мамою. Вітаємо вас з цією чудовою подією! Розкажіть,як змінилося ваше життя з появою малечі?

Дякую! Раніше мене не можна було застати вдома, бо я постійно на роботі. Але тепер з точністю навпаки (посміхається). Нам поки 5 місяців, і крихітка потребує всієї моєї уваги. Я забула, коли крайній раз висипалася, але це все дрібниці, порівняно з тим, яке щастя поруч.

Розкажіть про свою вагітність. Як ви себе почували та чим запам’яталися для вас ці 9 місяців?

Це був найпрекрасніший період в моєму житті. По-перше, це чудова «відмазка» їсти все і ні в чому собі не відмовляти. По-друге, це дуже красиво.

Чим запам’яталися? Було багато приємних днів, але є момент, який я буду пам’ятати довго. Це була п’ятниця. Робочий день. Шалене бажання з’їсти чогось смачненького, але не солодкого, що дивно. Перебрала в голові всі можливі страви. Згадала всі рецепти, які знала. Півдня думала і нарешті обрала «бажане». Пішла в заклад, де це блюдо точно є. В Києві таких місць небагато, але я знала, куди треба йти. Люди, які почули моє замовлення, були, м´яко кажучи, здивовані. Але я їх розумію. Адже не кожного дня учасниця кулінарного шоу в кафе замовляє картопляне пюре, квашену капусту і просить залити то все сметаною. Реакцію відвідувачів та той «вибух смаків» я ще довго не забуду.

Юлія Шолудько

Де ви народжували і що було для вас важливим у виборі пологового будинку?

Я зверталася до людей, радилася і обирала. Основними критеріями були: безпека та професіоналізм лікарів. Знайомі порадили Перинатальний Центр м.Києва (колишній пологовий будинок №7). І в результаті я залишилися задоволена своїм вибором.

Юлія Шолудько стала мамой

Ви стали мамою вперше. Які емоції відчували, коли їхали народжувати? Хвилювалися?

Я не хвилювалася за свої пологи, бо я йшла до лікаря, в якому була впевнена. І все дійсно пройшло чудово. Але якщо вагітна заздалегідь не домовлялася з певним лікарем, чи приїхала в пологовий на швидкій, то вона все-одно має бути спокійна та з позитивним настроєм. По-перше, я вірю в те,що лікарі  розуміють, яка на них лежить відповідальність, і зроблять все максимально якісно та грамотно. По-друге,  шляху назад немає (посміхається). Тому краще довіритися лікарям та бути впевненою в позитивному результаті.

Юлія Шолудько

Як ви ставитеся до партнерських пологів? Ваш чоловік був поруч?

Я народжувала з чоловіком. Він був у сусідній кімнаті і, мабуть, хвилювався більше ніж я. Я була максимально спокійна і розслаблена, що не скажеш про нього (посміхається). Але коли крихітку поклали йому на груди, він видихнув. В палаті чоловік теж був з нами постійно. І першим, хто змінив підгузник малечі, був він. Як на мене, партнерські пологи – це круто. І це не значить, що він буде дивитися «туди» — у вирій подій. Достатньо знати, що чоловік десь поруч, і вже спокійніше.

Юлія Шолудько

Вам хтось допомагає з малечою? Маєте няню?

Ні, няні в нас немає, мені  допомагає мама чоловіка. Коли нас виписували з Центру, то з одного боку, було шалене бажання повернутися додому, з іншого – страх. Тут досвідчені лікарі, які все підкажуть і покажуть, а вдома ти вже сама. Але мені пощастило, що вдома нас чекала бабуся. Безмежно їй вдячна за те, що вона поруч.

Ваші прихильники відчайдушно чекають, коли ви вже покажете свою донечку і розсекретите її ім’я. Довго нам чекати?

(посміхається) Ще трішки терпіння. Зовсім – зовсім скоро.

Юлія Шолудько

Ну, добре :) І на останок: плануєте вдруге стати мамою?

Так, звичайно! Під час виписки з пологового я сказала: «Сподіваюся, що скоро до вас повернуся». Зараз невпевнена,  як «скоро» це буде, але буде точно. Діти – це щастя!