Події

Телезірка Наталія Мосейчук зізналась, у чому щастя

Наталія Мосейчук, популярна телеведуча, яка повідомляє всій країні новини ТСН і щочетверга веде прямі ефіри політичних баталій “Право на владу” на 1+1, — у цьому році порадувала прихильників своєю появою у шоу Маскарад. Тепер у випуску «Життя відомих людей» вона ексклюзивно розказала про враження від образу Лицаря та поділилася секретними спогадами особистого життя. Такою Наталію ви рідко побачите.  

Ексклюзив у ЖВЛ з Наталею Мосейчук

Скромна і строга телезірка вперше показала архівні фото батьків і брата та пригадала своє 1 вересня у першому класі. У школу вона пішла 80-го року в угорському місті Естергом, їх родина тата-військового якраз переїхала туди з Туркменистана. До школи Наталю повела її перша вчителька — Ганна Миколаївна Петрусенко, за сумісництвом — рідна мама. Старший на сім років брат Сашко на прохання мами, допомагав сестрі вчити англійську.

Наталія Мосейчук

Навчання у школі Наталя поєднала з отриманням музичної освіти — закінчила музичну школу за класом фортепіано. Від мами у телеведучої голос меццо сопрано, який у всій красі Мосейчук показала на сцені шоу Маскарад, виконавши у образі Лицаря українську народну пісню Цвіте терен. 

Переїзд у столицю у буремні 90-ті дався ведучій нелегко. “Йшлося не про підкорення столиці, а про хліб насущний. Просто заробити”, — поділилася Наталія. У Києві, вчитель іноземної мови за фахом, через відсутність прописки — влаштуватися ніяк не могла. І врешті потрапила на телебачення (!) — студентський досвід як підробіток на Житомирському ТБ згодився. 

Проте через декрет, кар’єра призупинилася… “Пам’ятаю,  зайшла до генерального директора на ЮТАР, а він каже «ваше місце зайняте».  Ридала тоді біля малого, не через те, що я не на телебаченні, а через те, що немає грошей”, — зізналася Наталія Мосейчук. 

Але потім все закрутилося і… зрештою Наталія опиняється на 1+1! Не чекаючи запрошення, — у довіднику — жовтих сторінках — знаходить номер і телефонує. “Дзвоню і кажу: я ведуча, Наталія Мосейчук, питаю про вакансії: редактор, ведуча, журналіст». Наталії відповів сам генеральний продюсер телеканалу — і вже на наступний день він представив Мосейчук шефредактору як телевізійну ведучу. 

Наталія Мосейчук

У той самий час доля зводить Наталю з її теперішнім чоловіком Іллею — з яким насправді вона була знайома давно. Але він їй спершу здавався пихатим. Та наполегливий фінансист розтопив серце зірки. 

Щоправда, освідчувався майбутній чоловік не коханій, а її батькам. ”Він попросив збігати на кухня за компотом. Коли повернулася, Ілля Іванович говорить «Я б хотів взяти за себе заміж вашу доньку»”, — поділилася спогадами Наталія Мосейчук. До РАГСу пара теж потрапила цікаво: “Ми просто їхали повз, зайшли туди. Розписалися, вийшли і я кажу: «я на роботу запізнююся»”.

Спеціально для ЖВЛ, хоча це не ввійшло у телевізійну версію, — Наталія поділилася світлинами кота рідкісної породи Мейн кун, якого подарувала батькам. “За паспортом він Цезар. Батьки переназвали на Жан. Бо так можна лагідну форму утворювати — Жанчик. Він ще маленький — 4,5 місяці. Та через специфіку породи виглядає велетнем”.

Фах педагога Наталя все ж не полишає і реалізує покликання у соціальному освітньому проекті Право на освіту, відкриваючи школи у лікарнях та вже 4 роки є куратором премії для найкращих вчителів Global Teacher Prize Ukraine. Втім своїм дітям дає свободу у здобутті знань і зізнається: “Своїх дітей вчити не можна. Псуються стосунки. І зрозуміла я це під час пандемії і карантину. Коли Матвій вчився дистанційно”. 

А що для Наталії щастя — вона знає точно: “Щастя в дітях. Зараз історія вже про них”.