Події

Життя після розлучення

Ми продовжуємо публікувати щиру розповідь Тетяни Бучаки. Початок історії читайте у статті  Чи є життя після розлучення або історія однієї розлученки з «причепом».

второй брак

Життя після розлучення

Існує думка загальноприйнята і абсолютна абсурдна, що розлучена жінка з дитиною нікому не потрібна. Саме її поширюють чоловіки, слабші за жінку, з низькою самооцінкою, а наївні жінки їм вірять.

Існує і інша думка психологів і спеціалістів. Розлучена жінка з дитиною здатна знайти нового чоловіка протягом півроку з моменту, як вона вирішить, що готова до нових стосунків. І це абсолютна правда.

Якось один друг мені сказав: «Тобі треба знайти нормального чоловіка. Твоя дочка має знати, що не всі чоловіки йдуть, що є і ті, які люблять і піклуються». І він абсолютно правий. Для дівчинки батько – це найперший приклад чоловіка. Дівчинка без батьківської уваги виростає неповноцінною.

Кажуть: «Хочеш сподобатись жінці – зачаруй її подруг. Хочеш сподобатись жінці з дитиною – подружись з її дитиною». Це стовідсоткова правда. Але це найбільша і найстрашніша помилка мам-одиначок. Не треба шукати нового батька і на першому побаченні вішати на нього своє дитя в очікуванні, що він одразу прийме роль татка.

жизнь после развода

Знайдіть чоловіка, який зробить вас щасливою. Я так і зробила. Змирившись зі штампом «розлучена», я відкрилась для нових можливостей. Я вирішила ходити на побачення, і не закриватись від усіх чоловіків. Єдине, що я чітко для себе вирішила – дочка познайомиться тільки з тим, кого я вирішу достойним.

ЭТО ТОЖЕ ИНТЕРЕСНО: 10 ИДЕЙ, КОТОРЫЕ НАПОЛНЯТ СЕМЕЙНУЮ ЖИЗНЬ СЧАСТЬЕМ

Виявилось, що є чоловіки, які б справді хотіли будувати зі мною стосунки. При чому чоловіки різних статусів і можливостей.

Я сходила на кілька побачень і вже чітко знала, якого чоловіка хочу бачити поряд з собою. На новий рік я написала список всіх якостей, які я хочу бачити в близькій мені людині. Там не було ні зросту, ні ваги, ні мільйонного достатку. Все це не важливо. Значення має тільки відчуття невимовного щастя поряд зі своєю людиною.

Час йшов до весни. Природа оживала, і я теж хотіла жити, хотіла кохати і щоб мене кохали.

І тут, як в казці, хочете вірте, а хочете ні. За тиждень до Пасхи (установка ворожки спрацювала) я познайомилась з Вадимом. Не було банальних компліментів (та, правду кажучи, їх взагалі не було). Ми просто списались в коментах під одним з постів. Потім почали переписуватись в приваті. Він запропонував зустрітись. Не звав на побачення, звав просто погуляти. Вже з тої першої зустрічі я знала, що вона не буде останньою. Вадим абсолютна противага колишньому чоловіку. Відкритий, позитивний, ніякого нахабства, ніякої пихи і самолюбства (хоча ні, себе він любить, але мене любить більше).

опыт мамы

Чи варто говорити про те, який він хороший і добрий, і наскільки він мій? Певно варто, адже він читає цю історію.

Стосунки з Вадимом розвивались швидко. В кінці травня він познайомився з Дашою. В кінці серпня ми вже стали жити втрьох.

Знайти спільну мову з дочкою вдавалось зі змінним успіхом, але він старався. Терпів і не здавався. Завоював її довіру, як міг. І це було не легко. У Даші стійкий характер. Вона могла сказати, що не хоче, щоб він приходив, відмовлялась від його допомоги. Ми все побороли разом. І тепер ми одна сім’я. Ніхто з нас не сподівався на щастя, а воно прийшло.

второй папа

Вадим змінив мене. Не навмисно, але змінив. Тепер я інша людина. Впевнена у собі, сильна, а головне — щаслива жінка.

Він допоміг мені побороти безліч моїх комплексів.

Характер у мене кіпішний, звичайно, але не найгірший в світі:)

Цілуюсь я достатньо пристойно, якщо коханий правду говорить, і в ліжку далеко не колода.

Сварки в сім’ї — це не нормально. Можна жити без скандалів.

Є чоловіки, яким можна довіряти і розраховувати на них. Після розлучення, я думала, що більше ніколи не зможу вірити і довіряти, але з Вадимом я навіть не задумувалась про те, що він може якось мене образити.

опыт мамы

А головне це те, що з правильною людиною все легко. Моменти, які в інших стосунках спровокували б сварку, тут навіть не виникають. Стосунки мають приносити задоволення. І це не просто вираз з інтернету. Це та істина, яку ми з Вадимом відкрили разом. Кожен з нас мав свій багаж досвіду, але разом ми змогли написати нову історію, необтяжену попередніми невдачами. Ми все робимо разом. Ми сумуємо однин за одним навіть коли їдемо вранці на роботу.

Зараз я ніскільки не шкодою про те, як склалось моє життя. Я просто вдячна за пережитий досвід. Без темряви немає світла. Це допомагає цінувати, теплоту і увагу, яку віддає нам з Дашуньою Вадим.

Мережа кишить історіями про зраджених жінок, які потім відродились і втерли носа колишньому чоловіку. Нібито, хочеш помститись колишньому, влаштуй своє життя краще, ніж він. Моя історія не про те. Забудьте про помсту. Вся злоба заважає жити. Вона не дозволяє помічати всю красу навколо нас, не дає можливості впустити в своє серце щось хороше і щось нове. Жити треба не для помсти, жити треба для щастя.

развод и дети

Автор: Тетяна Бучака