Події

5 способів відновити енергію за 5 хвилин

Енергія — така невизначена субстанція: сьогодні ви сповнені нею, як ніколи, вигадуєте грандіозні плани, надихаєте всіх на їх реалізацію, готуєте масштабні проекти, а завтра сили вичерпалися і бажання вершити великі справи кудись зникло.

втомилась

Іноді це відбувається і посеред робочого дня, коли, здавалося б, ви максимально налаштувалися на «попрацювати», але ось через секунду відчули, що настрій кудись випарувався.

І тут справа не в ліні або страху почати. Іноді нам просто потрібні всього 5 хвилин на те, щоб відновити сили. Але провести ці 5 хвилин потрібно ефективно.

Отже, 5 способів, які покликані подарувати сили і енергію творити:

Дихайте. Не думайте ні про що, розслабтеся і зосередьтеся на диханні. Глибоко вдихайте повітря, прислухайтеся, як б’ється ваше серце, відчуйте, як разом з повітрям в ваш організм надходить енергія.

Заваріть собі трав’яний чай. Найкраще з липою і м’ятою, але можна і будь-який інший, який вам дуже подобається — імбирний, фруктовий, зелений (але не чорний). Повільними ковтками випийте його, насолоджуючись смаком. Не думайте про турботи, концентруйтеся на смаку чаю і на тому, як він діє на ваш організм.

Експрес-зарядка. Потягніться вгору, сидячи на стільці. Просто підніміть ручки і кінчиками пальців намагайтеся дотягнутися до стелі (а в цей момент уявляйте, що ви тягнетеся до райдуги). Подумки переберіть пальцями всі кольори веселки, можете навіть уявити, який на дотик кожен колір. Після цього потрібно різко опустити ручки, нахилитися і торкнутися пальцями підлоги. Іноді досить просто походити, щоб повернутися до роботи.

Послухайте музику. Закачайте на телефон улюблену музику. У кожного вона може бути своя. Але вона повинна подарувати гарний настрій і не залишати після себе пригніченого стану. Це можуть бути звуки природи, класика або позитивний наспів Віри Брежнєвої «Хороший день у меня сегодня!».

Зробіть щось, що відкладали раніше. Приберіть на столі — це дозволить привести в порядок і думки. Або зробіть щось приємне близькій людині — зателефонуйте батькам (якщо давно не дзвонили), надішліть ласкаве смс-повідомлення коханому, порадуйте колегу приємною новиною або просто почастуєте яблуком. Хороші й добрі справи і відповідна реакція людей на них наповнюють нас позитивною енергією і надихають на нові звершення.

як відновити сили

І не забуваємо вести правильний спосіб життя. Ми вже розповідали, що впливає на жіночу енергію.

Натхнення вам, сил і енергії!